BC. ROBERT
VAŠÍČEK

MÉ SLUŽBY A CO UMÍM

public relations / public affairs / government relations / marketing / krizová komunikace / celebrity service / event management / mediální příprava / produktová pr komunikace / on-line služby / interní komunikace / investment relations / společenská odpovědnost / mediální analýzy / výzkum veřejného mínění / media monitoring / akce s novináři / školení a poradenství / nákup médií / monitoring konkurence / e-ziny a newslettery / online magazíny / firemní publikace / webové projekty / časopisy pro obchodní partnery / časopisy pro zaměstnance / start-up médií

vzdělání

Jsem absolventem prestižní Hotelové školy v Mariánských Lázních. Studium jsem zakončil maturitní zkouškou. Jsem absolventem kombinovaného studia Marketingových a sociálních komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Studium jsem zakončil získáním vysokoškolského titulu bakalář a tomuto oboru se dále profesně věnuji.

přejít na životopis

reference

V roce 2003 jsem založil internetový magazín Politikon. V letech 2004 -2006 jsem pracoval na vedoucích pozicích v oblasti komunikace. V letech 2006 - 2009 jsem působil na pozici zástupce šéfredaktora AutoRevue.CZ a vydával také vlastní projekt AutoTrend.CZ. V roce 2010 jsem zahájil podnikatelskou činnost a v roce 2013 jsem založil CZPR, s. r. o.

přejít na projekty

kontakty

Komunikuji na desítkách platforem a je samozřejmostí, že i vás naučím efektivně využívat možností moderní komunikace. Najdete mě na sociálních sítích Facebook / Twitter / Instagram / Google+ a můžete mě vyhledat prostřednictvím moderních komunikačních programů Skype / Viber / Whatsapp. Pro naše klienty máme bezplatnou linku

přejít na kontakty

KOMUNIKUJTE SE MNOU

Kancelář Roberta Vašíčka

Praha, Tel. 24 55 010 66, e-mail: robert(zavináč)vasicek.org Sjednání schůzky je možné telefonicky nebo e-mailem

Mobilní komunikace

skype: robertvasicek , Viber / Whatsapp / GSM: +420 777 797 999

Sociální sítě

Facebook: robert.vasicek79 , Twitter: @RobertVasicek79 , Instagram: robertvasicek , Google+ 112028121285658282215

Politikon.CZ

Jsem zakladatelem a majitelem internetového magazínu nejen o politice. V posledních letech se věnujeme české justici.

CZPR, s. r. o.

V roce 2013 jsem založil komunikační agenturu CZPR. Jsme specialisté na Českou republiku.

Inspirovat.CZ

Jsem zakladatelem agentury osobního rozvoje Inspirovat.CZ. Pomáháme klientům v oblasti osobních vztahů, ekonomiky, kariéry a zdraví.

Strucne.CZ

Připravil jsem pro vás rozcestník českého tisku. Čtěte spolu se mnou hlavičky českého tisku a buďte rychle u všech informací.

AutoTrend.CZ

V roce 2014 se vrátíme na mediální trh s blogem nejen o automobilech.

Senátní volby

10
ŘÍJ

V současné době připravuji pro své klienty kampaň do prvního kolal senátní voleb, které se uskuteční 10. - 11. října 2014. Budeme hodně sázet na interakce a guerilla marketing.

Komunální volby

10
ŘÍJ

V říjnu 2014 se uskuteční komunální volby, které mimojiné rozhodnou o pokračování Sobotkovy vlády. Zakázky pro tyto komunální volby stále přijímáme.